Dlaczego licówki porcelanowe. Nie tylko gwiazdy, ale wielu  pacjentów chce mieć po prostu perfekcyjny uśmiech, bez szpar między zębami, bez przebarwień, nierówności szkliwa, ukruszeń. Marzą o harmonijnych zębach, które pasują do rysów całej twarzy. Wg eksperta w całej stomatologii tylko porcelana najwierniej imituje naturalne uzębienie. Materiał ten pochłania i odbija światło jak prawdziwy ząb – podkreśla. Porcelana jest też trwała (8-15 lat), nie przebarwia się i nie chłonie barwników z pożywienia. 

Licówki Lubin

Podczas pierwszej wizyty wykonywane są wyciski. Na odlanych modelach przeprowadza się symulację wyglądu nowego uśmiechu, czyli wax-up (lekarz dobiera kolor i kształt zębów). Makietę nowego uśmiechu, tzw. mock-up przymierzasz na drugiej wizycie, jeszcze bez szlifowania zębów. Wychodzisz z nią z gabinetu i przez kilka dni możesz się zastanawiać, czy metamorfoza ci odpowiada. Jeśli masz uwagi, w trakcie kolejnej wizyty lekarz koryguje kształty i zaczyna się praca nad ostatecznymi licówkami.

W znieczuleniu miejscowym usuwana jest niewielka ilość szkliwa (nie więcej niż pół milimetra), a w laboratorium protetycznym powstają licówki z porcelany. W czasie potrzebnym do ich wykonania pacjent ma zabezpieczone zęby licówkami tymczasowymi. Gdy te finalne są gotowe, stomatolog cementuje porcelanowe nakładki na ostatniej wizycie.

NOWOŚCIĄ JEST MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA LICÓWEK METODĄ BEZSZLIFOWANIA”.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ KONSULTACYJNA, KTÓRA JEST NIEODPŁATNA. DORADZIMY I ZAPROPONUJEMY KILKA ROZWIĄZAŃ BYŚ MOGŁA Z NASZĄ POMOCĄ DOKONAĆ NAJLEPSZEGO WYBORU.